Proje Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Uğur Nakliyat olarak birçok farklı müşteri portföyüne ve hizmet alanına sahip olmamızın bir gereği olarak üstlendiğimiz her görevi ve işi bir proje olarak nitelendirip hassas bir yaklaşım sergiliyoruz. Her ne olursa olsun aldığımız yükün, araçlarımıza yüklediğimiz eşyanın, taşıdığımız parça eşyanın, komple yüklemelerin ve tercihen depolayacağımız malzemenin yükleme noktasından, varış noktasına kadar her türlü sorumluluğu Uğur Nakliyat güvencesi, inisiyatifi ve tasarrufundadır. Bunun asıl sebebi, işimize duyduğumuz saygının ve hizmet aşkının yattığını belirtmek isteriz. İşimizin temel ilkeleri doğrultusunda bir projenin kapsam alanı, projenin amaçları, projenin hedefleri, projenin sorumlulukları ve bu kapsamın neticesi olarak projenin sağlayacağı başarı kriterleri tarafımızca en ince teferruatına kadar tanımlanır ve olumlu sonuçlar doğurması adına bütün fizibilite çalışmaları yapılarak sunulur. Başarısız ve olumsuz sonuçlar doğuracak herhangi bir işin içerisinde olmayacağımızı önceden alacağımız önlemler ile perçinlemiş oluyoruz.

Kara yolu ile eşya ve yük taşımacılığı hizmetlerinde önceden belirlenmiş hedeflerin maliyet tasarrufu ve zamanında hizmetin kavramlarına uygun olarak icra edilmesi için tüm kaynaklarımızın en etkili biçimde kullanımı tarafımızca sağlanmaktadır. Üstlendiğimiz projenin tüm kritikleri ile en etkili biçimde yürütülmesi adına performansımızı maksimum seviyede tutup, olumsuzlukların tamamını bertaraf ederek hizmetin asıl amacını kontrol altında tutuyoruz. Bu alanda müşterilerimiz adına iş yapacak operasyon departmanımızı, alanında uzman arkadaşlarımız arasından seçerek tasarruf üretecek, verimlilik sağlayacak, inisiyatif alacak, kararlı duruş sergileyecek, fırsatları değerlendirecek, krizi fırsat ile taçlandıracak yetkin kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Uğur Nakliyat olarak alışıla gelmiş hizmet anlayışı dışında sürekli güncellenen ve yenilikleri denemekten kaçınmayan bir anlayışı savunduğumuzu belirtmek isteriz. Proje yük taşımalarının normal yük taşımacılığından ayırmanın doğru olacağı kanaatindeyiz.

Proje taşıma süreçlerinin başından sonuna kadar bütün detayların müşteri ile paylaşılması, tedarik zinciri analizi, benzersiz çözümler sunulması, sunulan çözümlerin aksiyona dönüşmesi, süreç itibari ile operasyon ekibinin şeffaflığı, alınan aksiyonların sonuç olarak maliyet sağlaması önemli kriterler arasındadır. Uğur Nakliyat olarak üstlendiğimiz projelere ilişkin örneklerin bir kaçından bahsetmek gerekirse geçmişten günümüze bir çok farklı projede yer alan Uğur Nakliyat, akıllı sınıf tahtası ve bilgisayarı mikro dağıtımı, milli eğitim bakanlığı ücretsiz okul kitapları dağıtımı ile öncü bir rol üstlenmiş ve Türkiye’nin en ücra köşesine kadar sirayet eden dağıtım ağı ile farkını ortaya koymuştur.

Manevi açıdan şirketimize değer katmış diğer bir proje olan İstanbul büyük şehir belediyesi sosyal hizmetler müdürlüğü nezdinde ihale edilen “Tersine Göç” karayolu ile eşya taşımacılığı projesine ayrı bir yer vermek istiyoruz. İstanbul’dan memleketlerine göç etmek durumunda olan vatandaşlarımızın evlerini taşımaya ilişkin yapmış olduğu başvuruların olumlu karşılanması neticesinde Uğur Nakliyat aracılığı ile taşınmaları serüveni gerek duygusal gerekse tebessüm dolu bir projedir. İstanbul büyük şehir belediyesine yapılan ve olumlu karşılanan bütün taşımalar ücret kapsamında olmadığından vatandaşların mutluluğuna aracılık etmenin hazzını yaşamak görevlerin en kıymetlisidir. Günde 30 kamyonumuz ile 60 vatandaşı Türkiye’nin her hangi bir il veya ilçesine ulaştırmak, totalde yılda 6000 vatandaşımızın ev eşyasını evden eve taşıyarak sergilediğimiz olağan üstü performans ile nakliye ve taşıma sektörüne çığır açan bir nakliye şirketi olan Uğur Nakliyat için gurur ve onur vesikasıdır.

Uğur Nakliyat Proje taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak, taşınma durumunuzu sorgulamak ve en uygun fiyat teklifleri almak için bizi arayabilirsiniz. Proje taşımacılığı hizmeti konusunda uzman ve sorunsuz bir nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uğur nakliyat sizlere sorunsuz ve sigorta kapsamında hizmet sunmakta olup kaliteyi ayağınıza getirmektedir.

Sizden Gelen sorularBize Sorun!

Mutlu Olmanız Yeterli

Uğur Nakliyat evden eve taşınma sektöründe bir ilke imza atarak şanslı müşterilerini hediyelere boğacak.

Nakliye de Sürprizler

Evden eve Nakliye ve Ofis taşımalarında her ay şanslı üç müşterimize inanılmaz sürprizler yapıyoruz.

Geri Dönüşüm'e Katkı

Evinizi veya ofisinizi taşırken atıl durumda olan eşyalarınızı dert etmeyin. Sizin için geri dönüşüm'e kazandıracağız.

Taşınırken Eğlenin

Taşınırken sizin için dert olan iş yükünü ve karmaşıklığı biz üstleniyoruz, size sadece eğlenmek ve keyfini çıkarmak kalıyor..

Ücretsiz Taşınma Çok Kolay

İstanbul içi Taşınmalarınızı ücretsiz yapmanız çok basit. 5 Kişinin evini veya ofisini Uğur Nakliyat İle taşınmasına vesile olursanız sizi ücretsiz taşıyoruz.

Herşey Kontrolünüzde

Eviniz, ofisiniz veya yükünüz taşınırken bütün kontrol sizde. Araçlarımızın güncel takibi ile birlikte bütün ekip ve ekipmanlarımız emrinize amade.

Taşınma Ücretini Siz Belirleyin

Bütçenizden tasarruf sağlayacak olan Uğur Nakliyat için çok değerlisiniz. Ücret'ten ziyade mutlu olmanıza öncem veriyoruz.

Emin Ellerdesiniz

Nakliye ve taşınma denince akla ilk gelen firma olmamızın vermiş olduğu güç ile sizi yanlız bırakmayacağız.

Hasar Güvencesi

Eşyalarınızı taşınma öncesi kontrol ettikten sonra, taşıma sonrası oluşan zararlar nakliye firmamız tarafından karşılanıyor.

Her Zaman Yanınızdayız

Ev, Ofis veya herhangi bir taşınma ihtiyacınızda bizi aramanız yeterli. Taşınmanıza ilişkin bir sorun yaşamanız durumunda Uğur Nakliyat Çözecektir.

 • gelecek

  Oturduğunuz Yerden Geleceğe

  Uğur Nakliyat bütün taşınma süreçlerini dijital ortamdan yapmanızı sağlayacak imkanlar sunuyor.

 • güvenilir taşıma

  Eşyalarınız Parmaklarınızın Ucunda

  Ev, ofis veya diğer yüklerinizin durumunu araç takip sistemimiz sayesinde canlı canlı takip edebilirsiniz.

 • ailenizden biriyiz

  İçinizden ve Aileden Biri

  Eşyalarınıza ilişkin 7/24 destek alacağınız çağrı merkezimiz ailenizin bir üyesi gibi gece gündüz hizmetinizdedir.

evden eve nakliyat
 • sağlam taşıma

  Zincirin Sağlam Halkası

  Sizin adınıza bütün işlemleri operasyon ekibimiz yaparak Nakliye sürecini sorun olmaktan çıkarıyoruz.

 • destekli lojistik

  Çorba da Bizimde Tuzumuz Olsun

  Evinizi taşırken tasarruf yapmanızı sağlayacak indirimli paketlerimizden sizleri haberdar ediyoruz.

 • hayallerinizi taşıyoruz

  Kavuşmamıza Ramak Kala

  Sadece yapmanız gereken 444 55 15 numaralı telefondan Uğur Nakliyat'a ulaşmak. Gerisini Bize Bırakın.

tercih eden

6400

Kişi 2019'da Bizi tercih etti
projeye başladık

60

Yeni Projeyi imzaladık
projeyi bitirdik

13

Projeyi Başarıyla tamamladık
yeni eleman

+60

Yeni istihdam sağladık

Araçlarımız

Öncü Kadro

Uğur Nakliyat öncü kadrosu

Çalışan sirkülasyonunun çok olduğu evden eve nakliyat ve lojistik sektörünün temel yapı taşlarından olan insan gücü, şirketimiz için yeri doldurulamayacak kahramanların emekleri olarak nitelendirilir. Varlığını borçlu olduğu çalışanları ile zaruri haller dışında yol ayrımına gitmeyen tek şirketiz. Evden eve nakliyat ve Lojistik sektöründe bitmeye yüz tutmuş ahde vefa kavramını yaşatmaya kararlıyız.

Bünyemizde hizmet veren çalışanlarımız ile köklü bir bağımız bulunmaktadır. Aile kavramının sadece kan bağı ile olmayacağını Uğur nakliyat olarak tecrübe etmiş ve çalışanlarımız ile sürdürülebilir bir yapı içerisindeyiz. Gerek mavi yaka gerekse beyaz yaka kavramları bizim için hiyerarşik bir yapılanmadan öteye gitmemiştir. Biz Evden eve nakliye ve lojistik sektöründe herkesin imrenerek baktığı kocaman bir aileyiz.

Bizi Tercih edenler "Mutlu" Ya siz?

Evden eve nakliye ve lojistik serüvenimiz boyunca sayısız "Mutlu" insana şahit olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörümüzün başarıya ulaşan firmaları maalesef çok nadirdir. Tecrübelerimizi paylaşarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin mutluluğunu artırarak başarının sırrını çözdüğümüzü düşünüyoruz. Bu itibarla sektörde imrenilen bir şirket olmamızı sağlayan yegane sebep müşterilerimizin aldığı hizmet sonunda mutlu olmasıdır. Bu gururu dört ana başlıkta toparlayacak olursak...

çözüm üretiyoruz

Çözüm üretiyoruz

Müşterilerimizin her talebine alternatifler sunarak kolay tercih edilebilir bir ortam sağlıyoruz.

şeffaf çalışıyoruz

Şeffaf oluyoruz

Verdiğimiz hiç bir hizmetin perde arkası yoktur. Gereklilik ölçüsünde bütün bilgileri paylaşıyoruz.

uygun fiyat sunuyoruz

Uygun fiyat sunuyoruz

Alcağımız olumlu geri bildirimden dolayı mutlu oluyor ve kazan kazan politikasını tercih ediyoruz.

geri bildirim

Geri bildirim alıyoruz

Bizi tercih eden müşterilerimiz mutlu ise bize referans olacakları bilinci ile yeni insanlar kazanıyoruz.

güçlü ekip