Gizlilik Politikamız

“Uğur Nakliyat” olarak anılacak Uğur Nakliye Turizm Gıda İnş. Otom. San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesini ziyaret edenlerin ve kendisinden hizmet alacak olan müşterilerinin gizliliğini korumayı ilke olarak kabul ve beyan etmiştir. Bu nedenle, işbu gizlilik beyanı, web sitemizi kullanırken kullanıcılara ve hizmet alan müşterilere ilişkin ne tür bilgilerin Uğur Nakliyat tarafından alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Beyanı çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan nasıl denetlenebileceği ve istediğinizde Uğur Nakliyat’a ve yetkililerine başvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir.

Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem Uğur Nakliyat tarafından değerlendirmeye alınıp yerine getirilecektir. Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir. Uğur Nakliyattan hizmet almak istediğinizde sistem yöneticilerimiz ve operasyon ekibimiz tarafından sizlerden talep edilen bilgi ve belgeler otomatik olarak veri tabanımızda depolanacaktır.

Bu verilerin arasında kimlik bilgileri, kimlik detayları, taşınacağınız adres, taşındığınız adres, yükün yüklendiği yükleme adresi, yükün varış adresi, şahsınıza ait bilgiler, şahsınıza ait belgeler, tc kimlik numaranız, telefon numaranız, taşınmanıza ilişkin yönlendiren kişi, referans bilgileri, çeşitli detay içeren bilgi ve belgeler yasal düzenlemeler çerçevesinde bilgi bankamızda depolanır, siz istemedikçe başka bir kişi ile paylaşılmaz. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir.

Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizin verilmesi halinde, Uğur Nakliyat, bu bilgileri yasada öngörülen veya müşterinin muvafakat yazısı dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır. İşbu Gizlilik Beyanı´na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

Uğur Nakliyat, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Uğur Nakliyat’ın, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi sadece müşterisinin inisiyatifinde tutacaktır.