Ofis Taşıma Hizmetlerimiz

Günümüzde iş sahalarının artması, üretim kapasitelerinin sürekli güncellenmesi ve istihdamın artması ile beraber kurum içi ofis veya bağımsız ofislerin artmasında ciddi anlamda artışlar olmaktadır. Ofis taşımacılığı sektöre paralel olarak artış göstermeye devam etmektedir. Kısaca bahsetmek gerekirse ofis taşımacılığı; ofisini değiştirmek isteyen veya yeni bir ofise ihtiyaç duyan kişi veya kurumların eşyalarının güven içerisinde taşınması için sunulan bir nakliye hizmetidir. Aynen evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi, belirli bir planlama gerektiren ve hassasiyetle uygulanması gereken bir taşıma faaliyetidir. Ancak ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata oranla daha detaylı, titiz bir çalışma ve profesyonellik gerektirmektedir. Bunun en temel sebeplerinin başında ofis eşyalarının çoğunluğu montaj ve demontaj gerektiren mobilyalar, önemli arşivler, hayati önem taşıyan evraklar ve dosyaların olmasıdır.

Ofis içerisinde buna benzer örnekler teşkil eden malzeme ve ekipmanların bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli ve önemle yapılmasını zorunlu hale getirmektedir. Ofis taşımacılığının en uygun şartlarda yapılmasını sağlamak için belli başlı aşamaların ve standartların sağlanıyor olması gerekmektedir. Aksi takdirde eşyalarınızın taşınması esnasında meydana gelecek olumsuzluklar kaçınılmaz hale gelmektedir. Kısaca bu aşama ve standartlardan bahsetmek gerekirse öncelikle taşınma sürecinin tarafınızca başlamış ve bu sürece karar vermiş olmanız gerekmektedir.

Karar sürecini takiben ihtiyacınızı karşılayacak bir nakliye firmasına ihtiyaç duyacaksınız ancak bu firmayı belirlerken acele karar vermeden ciddi bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Çünkü sektörümüzde sosyal, yazılı veya görsel medyayı suiistimal ederek, kendilerini nakliyeci zanneden ve süreci sizlere zindan edecek bir çok merdiven altı tabir ettiğimiz kaçak çalışan nakliyeci bulunmaktadır. Bu ve buna benzer olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için araştırma sürecinde dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Araştırma sürecinde eğer yolunuz Uğur Nakliyat ile kesişirse sizlere referans olarak sunacağımız sayısız başarılı taşıma örneklerini iletebiliriz. Uğur Nakliyat olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle ofis taşımacılığını, kurumsal kimliğimizin de gücü ile kalite ve güven içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Uğur Nakliyat Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak, taşınma durumunuzu sorgulamak ve en uygun fiyat teklifleri almak için bizi arayabilirsiniz. Ofis Taşıma hizmeti konusunda uzman ve sorunsuz bir nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uğur nakliyat sizlere sorunsuz ve sigorta kapsamında hizmet sunmakta olup kaliteyi ayağınıza getirmektedir.

ofis taşımacılığı

Sizden Gelen sorularBize Sorun!

Mutlu Olmanız Yeterli

Uğur Nakliyat evden eve taşınma sektöründe bir ilke imza atarak şanslı müşterilerini hediyelere boğacak.

Nakliye de Sürprizler

Evden eve Nakliye ve Ofis taşımalarında her ay şanslı üç müşterimize inanılmaz sürprizler yapıyoruz.

Geri Dönüşüm'e Katkı

Evinizi veya ofisinizi taşırken atıl durumda olan eşyalarınızı dert etmeyin. Sizin için geri dönüşüm'e kazandıracağız.

Taşınırken Eğlenin

Taşınırken sizin için dert olan iş yükünü ve karmaşıklığı biz üstleniyoruz, size sadece eğlenmek ve keyfini çıkarmak kalıyor..

Ücretsiz Taşınma Çok Kolay

İstanbul içi Taşınmalarınızı ücretsiz yapmanız çok basit. 5 Kişinin evini veya ofisini Uğur Nakliyat İle taşınmasına vesile olursanız sizi ücretsiz taşıyoruz.

Herşey Kontrolünüzde

Eviniz, ofisiniz veya yükünüz taşınırken bütün kontrol sizde. Araçlarımızın güncel takibi ile birlikte bütün ekip ve ekipmanlarımız emrinize amade.

Taşınma Ücretini Siz Belirleyin

Bütçenizden tasarruf sağlayacak olan Uğur Nakliyat için çok değerlisiniz. Ücret'ten ziyade mutlu olmanıza öncem veriyoruz.

Emin Ellerdesiniz

Nakliye ve taşınma denince akla ilk gelen firma olmamızın vermiş olduğu güç ile sizi yanlız bırakmayacağız.

Hasar Güvencesi

Eşyalarınızı taşınma öncesi kontrol ettikten sonra, taşıma sonrası oluşan zararlar nakliye firmamız tarafından karşılanıyor.

Her Zaman Yanınızdayız

Ev, Ofis veya herhangi bir taşınma ihtiyacınızda bizi aramanız yeterli. Taşınmanıza ilişkin bir sorun yaşamanız durumunda Uğur Nakliyat Çözecektir.

 • gelecek

  Oturduğunuz Yerden Geleceğe

  Uğur Nakliyat bütün taşınma süreçlerini dijital ortamdan yapmanızı sağlayacak imkanlar sunuyor.

 • güvenilir taşıma

  Eşyalarınız Parmaklarınızın Ucunda

  Ev, ofis veya diğer yüklerinizin durumunu araç takip sistemimiz sayesinde canlı canlı takip edebilirsiniz.

 • ailenizden biriyiz

  İçinizden ve Aileden Biri

  Eşyalarınıza ilişkin 7/24 destek alacağınız çağrı merkezimiz ailenizin bir üyesi gibi gece gündüz hizmetinizdedir.

evden eve nakliyat
 • sağlam taşıma

  Zincirin Sağlam Halkası

  Sizin adınıza bütün işlemleri operasyon ekibimiz yaparak Nakliye sürecini sorun olmaktan çıkarıyoruz.

 • destekli lojistik

  Çorba da Bizimde Tuzumuz Olsun

  Evinizi taşırken tasarruf yapmanızı sağlayacak indirimli paketlerimizden sizleri haberdar ediyoruz.

 • hayallerinizi taşıyoruz

  Kavuşmamıza Ramak Kala

  Sadece yapmanız gereken 444 55 15 numaralı telefondan Uğur Nakliyat'a ulaşmak. Gerisini Bize Bırakın.

tercih eden

6400

Kişi 2019'da Bizi tercih etti
projeye başladık

60

Yeni Projeyi imzaladık
projeyi bitirdik

13

Projeyi Başarıyla tamamladık
yeni eleman

+60

Yeni istihdam sağladık

Araçlarımız

Öncü Kadro

Uğur Nakliyat öncü kadrosu

Çalışan sirkülasyonunun çok olduğu evden eve nakliyat ve lojistik sektörünün temel yapı taşlarından olan insan gücü, şirketimiz için yeri doldurulamayacak kahramanların emekleri olarak nitelendirilir. Varlığını borçlu olduğu çalışanları ile zaruri haller dışında yol ayrımına gitmeyen tek şirketiz. Evden eve nakliyat ve Lojistik sektöründe bitmeye yüz tutmuş ahde vefa kavramını yaşatmaya kararlıyız.

Bünyemizde hizmet veren çalışanlarımız ile köklü bir bağımız bulunmaktadır. Aile kavramının sadece kan bağı ile olmayacağını Uğur nakliyat olarak tecrübe etmiş ve çalışanlarımız ile sürdürülebilir bir yapı içerisindeyiz. Gerek mavi yaka gerekse beyaz yaka kavramları bizim için hiyerarşik bir yapılanmadan öteye gitmemiştir. Biz Evden eve nakliye ve lojistik sektöründe herkesin imrenerek baktığı kocaman bir aileyiz.

Bizi Tercih edenler "Mutlu" Ya siz?

Evden eve nakliye ve lojistik serüvenimiz boyunca sayısız "Mutlu" insana şahit olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörümüzün başarıya ulaşan firmaları maalesef çok nadirdir. Tecrübelerimizi paylaşarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin mutluluğunu artırarak başarının sırrını çözdüğümüzü düşünüyoruz. Bu itibarla sektörde imrenilen bir şirket olmamızı sağlayan yegane sebep müşterilerimizin aldığı hizmet sonunda mutlu olmasıdır. Bu gururu dört ana başlıkta toparlayacak olursak...

çözüm üretiyoruz

Çözüm üretiyoruz

Müşterilerimizin her talebine alternatifler sunarak kolay tercih edilebilir bir ortam sağlıyoruz.

şeffaf çalışıyoruz

Şeffaf oluyoruz

Verdiğimiz hiç bir hizmetin perde arkası yoktur. Gereklilik ölçüsünde bütün bilgileri paylaşıyoruz.

uygun fiyat sunuyoruz

Uygun fiyat sunuyoruz

Alcağımız olumlu geri bildirimden dolayı mutlu oluyor ve kazan kazan politikasını tercih ediyoruz.

geri bildirim

Geri bildirim alıyoruz

Bizi tercih eden müşterilerimiz mutlu ise bize referans olacakları bilinci ile yeni insanlar kazanıyoruz.

güçlü ekip